Фільм Варкрафт 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Войовничі орки проживають в Тренорі, який очікує оскудіння ресурсів і поступове виродження найближчим часом. Щоб уникнути неприємного майбутнього, жителі приймають рішення вдатися до снаги чарівництва, відкрити магічний портал в інший світ, щоб там остаточно влаштуватися. Для цього доведеться напасти на місцеві поселення, знищуючи і поневолюючи поселенців, які чинять опір і не бажають жити під ярмом жорстоких поневолювачів. Людська раса рішуче, мужньо встає на захист своїх територій, не бажаючи здаватися ворогові. Відважний Лотар бере на себе командування людською армією.

Мудрий полководець вишукує ефективні способи боротьби з величезними полчищами злісних орків. Однак Інші цих місць мешканці не усвідомлюють високий рівень загрози і не поспішають підтримати підготовлюваних до боїв людей. Одне з ворожих формувань веде в бій Дуротан, ставить під великий сумнів тактику, обрану співвітчизниками. Виявляється, деякі орки не збиралися криваву бійню влаштовувати на чужих землях, вони просто шукали нового притулку, щоб створити задовільні умови для подальшого існування. Фільм Варкрафт 2 (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Намагаючись трохи стабілізувати обстановку, лояльний лідер вирішує організувати мирні переговори з протиборчою стороною. Але злісний чаклун продовжує творити страшні закляття, осквернять все більші площі гостинної місцевості.

Режисер: Дункан Джонс
В ролях: Тревіс Фіммел, Пола Петтон, Бен Фостер, Домінік Купер, Тобі Кеббелл, Бен Шнетцер, Роберт Казінскі, Кленсі Браун, Деніел Ву, Рут Негга


загрузка...