Фільм Варкрафт (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлена кінострічка пов’язана зі знаменитої у всьому світі грою «Warcraft». Саме вона і має відношення до даного фільму. Всі події зачіпають людську планету під назвою Азерот. Від авторів можна буде дізнатися і познайомитися з расою людей і орків. Однак не планується показувати, як одна раса панує над іншою, а також боротьбу між двома різними племенами. Основна мета полягає в демонстрації позитивних і негативних сторін життя суспільства людей і орків. Головні герої фантастичного фільму – це ватажок раси людей – Лотар, а також представник орків – Дуротан.

Відомо, що режисер планує основну увагу глядачів звернути не на протистояння двох світів, а здебільшого на створенні необхідної атмосфери з гри Warcraft. І все ж якісь моменти битв будуть показані, так як виникне конфлікт, який плавно переросте у війну. Орки почнуть захоплювати фортеця Штормград. Головна причина майбутньої битви – відкриття Темного порталу в просторі світу людей, через який ворог буде намагатися проникнути на землю.

Хто ж переможе в цьому не рівному протистоянні? Це можна буде дізнатися з виходом унікального очікуваного фільму. Фільм Варкрафт (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дункан Джонс
В ролях: Тревіс Фиммел, Пола Петтон, Тобі Кеббелл, Бен Фостер, Домінік Купер, Роберт Казінскі, Кленсі Браун, Рут Негга, Бен Шнетцер, Каллум Кіт Ренні


загрузка...