Фільм Вартові Галактики (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фантастичний бойовик «Вартові Галактики» — чергова нагода для фанатів епічних битв зануритися в світ всесвіту Marvel. Однак люди, менш досвідчені в індустрії коміксів, так само не залишаться розчарованими. Акторський склад, спецефекти з використанням новітніх технологій, і розмах, з якими описуються всі події у фільмі розбурхають уяву кожного глядача, і по закінченні фільму, кожен, трохи посидівши мовчки, тихо скаже «вау». І нехай навіть хтось їх критиків скаже, що порятунок всієї галактики це вже далеко не новина, але навіть найсуворіший критик не зможе сказати, що фільм нудний і передбачуваний.

Мисливці за головами і могутні лиходії, зі своїми амбіціями будуть будувати свої підступні плани один проти одного і вести масштабні битви за право володіння таємничої сферою, в якій зосереджена величезна сила. Сила, що може спричинити загибель всього Всесвіту. Останньою надією всього живого, волею долі стає банда покидьків, що складається з озброєного до зубів Ракетного єнота, гуманоїда, що зовні більше схожий на дерево, загадкової і смертельно небезпечної Гаморы і Джакса-руйнівника, а наставляти їх на шлях істинний доведеться пілоту винищувача Пітеру Квиллу.

П’ятірці відчайдушних шукачів пригод належить зрозуміти справжню силу сфери і повернути баланс добра і зла у всесвіт. Фільм Вартові Галактики (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Ганн
В ролях: Кріс Пратт, Зої Салдана, Дейв Батіста, Бредлі Купер, Вин Дизель, Лі Пейс, Майкл Рукер, Карен Гіллан, Гленн Клоуз, Джимон Хонсу


загрузка...