Фільм Важка мішень (1993) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головним героєм фільму є молодий чоловік вп імені Ченс Будра. Колись давно Ченс служив в армії Сполучених Штатів морським піхотинцем. Однак зараз військова життя Ченса залишилася в далекому минулому. Часом він згадує ті роки, то більшу частину часу намагається примиритися зі своїм нинішнім життям. Він живе в Новому Орлеані, куди незабаром приїжджає молода красива дівчина. Вона стає предметом всіх обговорень на районі, і незабаром дівчина на ім’я Наташа сама приходить до Ченсу, просячи його про допомогу. Справа в тому, що її батько воював у В’єтнамі і безслідно зник під час війни.

Наташа хоче знайти зниклого батька або хоча б дізнатися, що з ним сталося. Зрозуміло, благородний і великодушний Ченс погоджується допомогти дівчині у її справі. Вони разом починають розслідування і незабаром дізнаються, що батько дівчини після війни став вуличним волоцюгою і вбогим, а після цього згорів в результаті нещасного випадку. Дівчині неймовірно важко прийняти істину, але вона впевнена, що смерть прийшла до батька не в результаті випадковості, а за чиєюсь підставу. Фільм Важка мішень (1993) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Ченс поділяє цю думку і незабаром дізнається, що якийсь Фушон і його головний помічник по імені Ван Кліф влаштовували якісь подібності сафарі, але замість дичини користувалися звичайними людьми. Зазвичай їх жертвами ставали вуличні жебраки, про яких ніхто б не згадав.

Режисер: Джон Ву
Актори: Янсі Батлер, Жан-Клод Ван Дамм, Чак Пфаррер, Уіллі С. Карпентер, Ленс Хенріксен, Кейсі Леммонс, Уїлфорд Брімлі, Роберт Апіса, Дуглас Рай, Арнольд Вослу


загрузка...