загрузка...


Фільм «Вбивчий бойфренд» — кримінальна комедія з елементами чорного гумору. Березні капітально не щастить з протилежною статтю: кругом брехуни і изменщики, хоча дівчина вкладає у відносини душу і намагається за двох. І ось нарешті героїня зустрічає «містера досконалість» — Френсіса Райта – привабливого, вміє слухати і жартувати, а також галантного й розуміє. Подруги називають бойфренда Марти не інакше як «сексі людина дощу», бо одразу видно: хлопець неординарний і гарячий. З ним і правда жарко: Френсіс працював найманим вбивцею, а в його професії виходити на пенсію протипоказано для життя.

Однак Райт пішов далі, не тільки закінчивши співпраця з картелями і мафіозними босами, але і відростивши совість. А це означає, що Френсіс бере замовлення, як і раніше, але не вбиває потенційних жертв, а тих, хто їх замовив. Фільм Вбивчий бойфренд (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

По сліду специфічного кілера вже йдуть старі і нові вороги, і Марта виявляється вплутаною в його пригоди. І хоча все це дивно і небезпечно, їй безумовно подобається, як розвиваються події.

Режисер: Пако Кабесас
В ролях: Анна Кендрік, Тім Рот, Енсон Маунт, Сем Рокуелл, Джеймс Рэнсон, Майкл Еклунд, Дуглас М. Гріффін, RZA, Луїс Да Сілва мл, Олена Санчес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress