Фільм Вбивці (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кримінальний бойовик «Вбивці» розповість про долю одного невдахи-журналіста, який під час погоні за сенсацією потрапив у вельми неприємну історію. Головний герой фільму Killers 2014 є молодим журналістом, який ніяк не може знайти сенсаційний матеріал, який би зміг допомогти йому підняти кар’єрними сходами вгору. Одного разу в його руки потрапив матеріал, який здатний привести до грандіозного скандалу, тільки хлопець не розуміє, що незабаром він наживе безліч проблем, вирішити які буде вже не так-то просто.

Баю зациклився на тому, щоб добитися справедливості, але щоб не робив журналіст, всі його спроби виявляються марними. Тоді він вирішує вчинити інакше, журналіст починає власне розслідування, щоб покарати злочинців, що змогли обійти законодавство країни. Так в його руки потрапив відеозапис, де злочинець здійснює серію вбивств. Фільм Вбивці (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він записує всі жорстокі розправи зі своїми жертвами, щоб в подальшому викласти їх у мережу інтернет на загальний огляд. Бай починає стежити за ним, а в цей час він особисто стає об’єктом для полювання кровожерливих бандитів.

Режисер: Майкл Бономо
В ролях: Білл Оберст мл, Давши Мейр, Кеті Молінаро, Трістан Джеймс Батлер, Девід Песта, Стівен Кац, Вінсенте ДиСанти, Андре Тенерелли, Бріджітт Кемпбелл


загрузка...