Стомлений розум часом не дозволяє людині розпрощатися з його кримінальним минулим, нагадуючи про різних безумствах постійно. Бувають же випадки, що пережиті події нагадують про себе знову, повторюючись у життя громадянина. Головним героєм фільму «Вбивця 2. Проти всіх» є професійний диверсант по імені Алехандро. Раніше цей чоловік виконував секретні доручення, демонструючи командуванню позитивні результати. Беручи участь в однієї масштабної операції, діючий персонаж повинен був ліквідувати налагоджений канал транспортування наркотичних засобів між Америкою і Мексикою.

Алехандро розумів, що йому необхідно вистежити керівників цієї транспортування. Ризикуючи власним життям, він намагався довести, що йому нічого не варто стати народним героєм, зупинивши з’явилися лиходіїв. Успішність цієї операції дорого йому обійшлася, адже він позбувся товаришів і знайомих поліцейських. Наркобарони, незважаючи на власні втрати, змогли продовжити промишляти їх бізнесом.

Тепер вони бажають перетворити життя диверсанта в справжнє Пекло, адже він кинув їм виклик. Між ними почалася кровопролитна війна, і невідомо, якою буде розв’язка в кінцевому підсумку. Фільм Вбивця 2. Проти всіх (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Стефано Солліма
Актори: Бенісіо Дель Торо, Джош Бролін, Ізабела монери, Джеффрі Донован, Кетрін Кінер, Мануель Рульфо, Меттью Модайн, Шей Уігем, Еліас Гарза, Ховард Фергюсон мл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress