Корея займає дуже ризикована географічне положення, робить її з незапам’ятних часів бажаною територією для численних сусідів-загарбників, що бажають приєднати корейські землі до власних володінь. Сімнадцяте століття піднесло багатостраждальному народу чергову порцію важких випробувань. Китайський імператор, який є представником впливовою, могутньої династії Тан, давно націлився на привласнення земельних ділянок невеликого, сусіднього держави. В 630 році він організовує загарбницький похід, успішно піддаючи розгрому Східно-тюркський каганат, не встояв під натиском численного, добре озброєного війська противника.

Далі китайці цілеспрямовано просувалися до Когурьо, маючи намір без особливого опору зломити нечисленне місцеве населення, не здатне протистояти окупантам. Китайська армія складалася з мають відповідну бойову підготовку воїнів, була добре оснащена новітніми технічними засобами, що дозволяють ефективно атакувати ворожий розташування. Найпотужніше для того часу озброєння сприяло переможному просуванню вперед, знищуючи війська противника, захоплюючи здаються неприступними фортеці. Остаточною метою загарбницького походу був Пхеньян. Фільм Велика битва (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На рубежі до кінцевого пункту тривалого походу стояла остання оборонна корейська споруда. Залишалося захопити фортецю Ансі, щоб безперешкодно пройти до міста. Загони, що тримають оборону в рішучому бою, очолював досвідчений генерал Ян Манчхун.

Режисер: Кім Гван-щик
В ролях: Чо ін-сон, Нам Джу-хек, Пак Сон-ун, Кім Соль-хен, Пе Сон-у, Ом Тхе-гу, Пак Пен-Ин

загрузка...