Фільм Великий брат (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Життя бере вагому перевагу над старіючим панком з гостросюжетного кінофільму «Великий брат», який в молодості опинився в ряди панків, наводячи страх на місцевих хлопців. А до п’ятдесяти років свого кримінального життя, цей чоловік мав авторитет у всьому Пекіні, або, принаймні, йому так здавалося, адже насправді він вже не відрізнявся особливою прудкістю і наполегливістю. Чжон звик до королівських почестей, і тримає своє місто у власній владі, не збираючись залишати пост, адже йому подобається наводити страх на людей своїм ім’ям. Однак розміреність життя не дозволяє мафіозному босові охопити всі зміни, яким схильне молоде покоління пекінців.

Але його єдиний спадкоємець і продовжувач справ, не здатний мирно існувати, він постійно виявляється в безглуздих небезпечних ситуаціях, з яких його витягує поважний батько. Цього разу хлопчина влаштовує бійку з молодим вуличним гонщиком, що має ім’я і амбіції, молодим бандитом успішно початківцям своє сходження до кримінальних висот. Спадкоємець мудрого мафіозі пристрастився до вуличних гонок, він викликає на парі самого відчайдушного гонщика, бажаючи після перемоги, забрати його наворочену машинку до себе в автопарк.

Амбіції хлопця захльостують до межі, поступаючись майстерності, тому, навіть програвши, він починає погрожувати маститому бандиту, відчуваючи за спиною заступництво впливово батька. Фільм Великий брат (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кам Ка-Вай
Актори: Донні Йен, Джо Чень, Юй Кан, Брахім Ачаббаке, Wai-Ho Auyeung


загрузка...