1945 рік, Японський табір для військовополонених Палаван, в ньому за наказом майора Нагаї були живцем спалені всі полонені. Тепер він призначений новим комендантом в Кабанатуан, де в полоні містяться 500 американських солдатів. Ця територія контролюється японцями, сюди в терміновому порядку доставили бочки з бензином, прибула військова поліція. Все готово для того, щоб в будь-який момент спалити смертників. Залишилося лише дочекатися наказу з Токіо. Серед ув’язнених багато лежачих хворих, вони страждали від недоїдання, над цими людьми фізично і морально знущалася охорона.

Місцеві підпільники, як могли, допомагали в’язням. Медсестра Маргарет, яка працювала в міському госпіталі, крала ліки, потім, ризикуючи життям, за допомогою друзів передавала їх в табір. Серед військовополонених перебуває її чоловік, майор Гібсон. Тим часом американська армія під командуванням генерала Крюгера готувалась до наступу, він побоюється, що в ході цієї операції японці можуть винищити Кабанатуан. Щоб врятувати і звільнити полонених, рейнджери здійснюють прихований марш-кидок на Філіппіни.

Очолювати 6-й батальйон доручено полковнику Генрі Муччі. Перед тим, як його підрозділ відправиться виконувати цю небезпечну місію, необхідно уточнити деякі деталі. Фільм Великий рейд (2005) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Дав
Актори: Бенджамін Бретт, Джеймс Франко, Мартон Чокаш, Конні Нільсен, Джозеф Файнс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress