Щоб існувати люди роблять дурниці, добре, якщо ці дурниці безневинна витівка, і гірше коли від них страждає інша людина. Шахрай, який входив у довіру бідним стареньким і безсовісно отымал у них засоби для життя, нарешті, попався. Стену загрожує чималий термін, але зумівши домовитися з суддею, він отримує мінімум за його злочин. Але і це не сильно радує головного героя, тому що, маючи боязкий характер і величезне тіло, він може стати ласим шматочком для злісних ув’язнених.

Вирішивши оволодіти мистецтвом боротьби, Стен звертається до тренера з рукопашного бою. Навчившись декільком прийомам, та враховуючи габарити, головний герой швидко стає авторитетним ув’язненим, який час від часу нагадує всім про правила поведінки за ґратами. Фільм Великий Стен (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Методи підтримання порядку серед ув’язнених, які вів великий Стен, все більше починають подобатися начальнику колонії, може завдяки цьому, перебування у в’язниці героя не здасться йому довгим.

Режисер: Роб Шнайдер
В ролях: Роб Шнайдер, Девід Кэрредин, Дженніфер Моррісон, Скотт Вілсон, Генрі Гібсон, М. Еммет Уолш, Селлі Керкленд, Джексон Ретбоун, Боб Сапп, Річард Кайнд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress