загрузка...


Режисер фільму Антуан Фукуа знайомить нас зі своєю чудовою роботою в жанрі кримінального бойовика з драматичним змістом. Ви поринете в клондайк емоцій та яскравих вражень. Сюжет даної кінострічки вплине на вас так, що ви не зможете ні на хвилину відірватися від перегляду, акторська гра завлечет з ще більшою силою, а драйвові моменти залишать після себе приємний післясмак. Головний герой кіно картини, яку звуть Роберт Маккол, знає, що таке брати участь у небезпечних спецзавдання, бути на волосині від смерті і ризикувати власним життям. Ще зовсім недавно він був професійним спецназівцем.

Кожна операція була складніша і небезпечніша попередньої, але чоловік не здавався і вірно служив довгі роки на благо країни. Розуміючи, що всякому справі приходить кінець і пора вже трохи подумати про себе, спокійного і розміреного життя, Роберт вирішує піти на пенсію. Тепер у нього абсолютно інші кардинально протилежні обов’язки, адже він — продавець в самому звичайному магазині. Абсурдніше не придумаєш, скажете ви, але саме тут головний герой знаходить таке довгоочікуване заспокоєння. Але все змінюється так само швидко, як і почалося. Фільм Великий зрівнювач 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Розміреність у раз валиться, коли наш герой вирішує допомогти повії за кутом, що потрапила в халепу і, сам того не відаючи, потрапляє в халепу. Відтепер на нього відкрили полювання мафія з російським корінням і навіть агенти ЦРУ, які вже давно є не чисті на руку.

Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Дензел Вашингтон, Педро Паскаль, Ештон Сандерс, Орсон Бін, Білл Пуллман, Мелісса Лео

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress