Головний герой Роберт Макколл колишній військовий. Він служив в секретному загоні, і особисто виконав чимало завдань особливої складності і важливості. Розуміючи, що його не відпустять просто так, герой підробляє свою смерть. Тепер Роберт спокійно живе в Бостоні. Але добровільний вихід на пенсію триває недовго. Випадкова зустріч з повією знову повертає колишні спогади і прагнення встановлювати справедливість. Хаос світу неможливо змінити. Але герой поодинці ризикнув йти проти російської мафії. Все своє життя Роберт боровся з несправедливістю, він захищав слабких і нужденних, тому жорстоке поводження з жінкою привело його в лють.

Але те, що він бачив, була лише мала частина озлобленої поведінки російських бандитів. Незабаром герою належить побачити і відчути жорстокість угруповання, особливо відзначиться її учасник Тедді. Але герой стає зрівнювачем. Він не може пройти повз брехливості і неправедності, він намагається скоригувати цей світ, зробити особливий баланс між добром і злом. Роберт вирішує змістити бандитів, повернувши людям впевненість у собі. Молода повія Тері, яка послужила джерелом різанини, зовсім не очікувала отримати допомогу від дорослого чоловіка. На роботі крім приниження і бажання заволодіти нею вона нічого подібного не зустрічала. Фільм Великий зрівнювач 2014 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Жорстокість і хитрощі російського бандитського угруповання багатьом відомі не з чуток. При протистоянні Роберт змушений застосовувати особливі прийоми, які він так намагався забути. Але він коммандос-колишній офіцер Секретної розвідувальної служби.

Режисер: Антуан Фукуа
В ролях: Дензел Вашингтон, Мартон Чокаш, Хлоя Грейс Морец, Девід Харбор, Хейлі Беннетт, Білл Пуллман, Мелісса Лео, Девід Мюнье, Джонні Скуртис, Алекс Видів

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress