загрузка...


Едді Брок – професійний репортер, який вирішив взяти інтригуюче інтерв’ю у відомого вченого Карлтона Дрейка, який є одночасно успішним бізнесменом. Ця зустріч завершується для журналіста звільненням. Дізнавшись про дивних експериментах, проведених служителем науки з використанням якогось інопланетного організму, допитливий хлопець проникає в лабораторію, сподіваючись роздобути сенсаційний матеріал, що дозволяє повернутися на робоче місце. Необачний вчинок призводить до злиття позаземного паразита з організмом Едді, перетворюючи його в якусь істоту, наділену надприродними силами.

Після дивної події, назавжди змінив колишнє життя, Броку доводиться пристосовуватися до нового стану. Він вчиться контролювати неймовірні здібності, які вирішує використовувати для благих намірів. Тепер він стає справжнім супергероєм, що знищує лиходіїв, що приносять страждання людям. Фільм Веном 2: Карнаж (2020) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Так він стикається з Карнажем — найнебезпечнішим, збожеволілим вбивцею, що відчуває майже фізичне задоволення, спостерігаючи за передсмертними муками жертви. Він стане гідним противником, якого неможливо знешкодити звичними способами.

Режисер: Рубен Фляйшер
В ролях: Різ Ахмед, Мішель Вільямс, Дженні Слейт, Мішель Лі, ДіДжеймс Джонс, Том Харді, Скотт Хейз, Джаред Банкенс, Рейд Скотт, Грейс Ван

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress