Фільм Ветеран (2011) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джон довгий час служив в армії. Проходив він свою службу в Афганістані. Джон був розвідником і виконував найнебезпечніші завдання. Під час чергової місії, герой потрапляє в засідку. З божою допомогою хлопцю вдається вижити, але при цьому він отримує серйозні поранення. Стан солдата критичне, командування вирішує відправити його додому на лікування. Довгий час Джон провів у лікарні, поки повністю не одужав. Він починає згадувати події того дня, коли потрапив під обстріл. Терористи знали, що його загін буде проходити цією стежкою, тому й організували пастку.

Чоловік розуміє, що його підставили і щур сидить зараз в штабі. Бажаючи помститися за смерть своїх товаришів, колишній афганець вплутується в небезпечну гру. Він дізнається, що його керівництво безпосередньо пов’язане з терористами, які займаються постачанням наркотиків. Тепер йому поодинці належить вивести всю цю ланцюжок зрадників і бандитів на чисту воду. Фільм Ветеран (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але чи вистачить сил у героя протистояти корумпований армії і злочинцям, адже він зовсім недавно був при смерті, і ще не повністю відновився. Так чи інакше, але у військового немає іншого вибору – помста за загиблих друзів, важливіше власного життя.

Режисер: Меттью Хоуп
В ролях: Тобі Кеббелл, Аді Бєльський, Тоні Керран, Ешлі Томас, Том Брук, Иванно Джеремайя, Брайан Кокс, Мем Ферда, Эбосета Айэмер, Брендон Рід


загрузка...