загрузка...


Молодий письменник Вільям вирішує покінчити з невдалим життям і кар’єрою оригінальним способом, звернувшись в спеціальне агентство для таких, як він самогубців, які не бажають далі бездумно і незадоволеною коротати свої дні. Іншими словами, він наймає професійного кілера для самого себе. У разі невиконання замовлення замовнику зобов’язані повернути його гроші за не відбулася вже заздалегідь оплачену послугу. Але весь курйоз в тому, що письменник Вільям раптом несподівано для самого себе полюбив життя і зовсім передумав помирати.

До того ж фортуна послала йому симпатичну партнерку, в яку він закохався без пам’яті. А його кілер Леслі за збігом, напевно, сприятливих обставин опинився немолодий і навіть занадто добрий для представників своєї професії, у нього нетверда рука його з цієї причини в агентстві давно хочуть відправити на заслужений відпочинок. Це Замовлення має стати його останньою справою перед відходом на пенсію. Фільм Ви помрете, або ми повернемо вам гроші (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи пощастить передумав Вільяму залишитися на цьому світі і пізнати справжнє щастя або все-таки доля виявиться підступною і невблаганною, і чи зможе Леслі з таємної організації натиснути на курок, вирішуючи безжально долю молодої людини?

Режисер: Том Едмундс
В ролях: Далібор Топіч, Меріон Бейлі, Крістофер Екклстон, Гетін Ентоні, Найджел Ліндсей, Том Уілкінсон, Анайрін Барнард, Фрейя Мавор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress