За словами лікарів і поліції, дівчину знайшли після серйозної аварії в якій вона і отримала травму. Сама героїня не пам’ятає цієї події, як і того, хто вона така. Немає спогадів про рідних, друзів і взагалі, про будь-який момент минулого. Все що було раніше, зникло і більше не проявляється. Проблему ускладнює той факт, що цю дівчину ніхто не шукає. Якби вона зникла, то без сумнівів незабаром батьки повинні були подати заяву в поліцію. На жаль, цього не було, як не було і даних на саму звичайну старшокласницю. Це без сумнівів дивно, але вибору немає, їй доведеться жити далі без всяких знань про своє минуле. Дівчинці пощастило, адже незабаром її удочерила одна літня пара.

Вони хороші люди і стали піклується про нову дочки з усією відповідальністю і любов’ю. Життя налагодиться і знову розпочатися, але незабаром відбудеться вбивство недалеко від будинку героїні. Слідом за цим, вона зустріне людину, яка скаже їй дивну і страшну правду. Вбивцею була вона і ті провали пам’яті не випадковість. Фільм Відьма (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Насправді, героїня зовсім не людина, а запрограмований вбивця, що з’явився в ході величезної низки експериментів. Безумовно не такий житті хотіла дівчина, а тому доведеться за себе поборотися.

Режисер: Пак Хун-джон
В ролях: Кім Та-ми, Чо Мін-су, Чхве У-щик, Чхве Джон-у, Пак Хі-сун, Мін-щі, Про Мі-хі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress