Фільм Відображення (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В індійському місті скоєно невідомим лиходієм страшний злочин, що змушує мирних громадян турбуватися за безпеку близьких людей. Злочинець професійно підійшов до скоєння жорсткого вбивства, не залишивши доказів. Поліцейські, що займаються складним розслідуванням, безрезультатно намагаються відшукати зачіпки, що дозволяють визначити правильний напрямок пошуків зловмисника. Обставини трагедії виглядають досить загадково, заводячи в глухий кут досвідчених слідчих, неодноразово стикаються з заплутаними ситуаціями. Тут багаторічний досвід виявився марним.

Незабаром детективам вдається отримати в розпорядження Селфі випадкового перехожого, який знімаючись на камеру, ненавмисно зобразив дуже важливий момент. На цифровій фотографії досить чітко проглядаються зовнішні обриси особи передбачуваного вбивці. Отримання фото стає хорошим початком, але недостатньо для остаточного завершення кримінальної справи. Необхідно підкріпити єдиний доказ вагомими доказами, щоб пред’явити настільки серйозні звинувачення.

Несподівано слідчі отримують повідомлення від іншої групи про затримання другого підозрюваного, ідеально підходить під опис. Фільм Відображення (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Magizh Thirumeni
В ролях: Аруна Віджай, Джордж, Світу Крішна, Йоги Бабу, Smruthi Venkat, Tanya Hope, Відья Прадіп, Thanigai, Фефси Виджаян, Соня Агарвал


загрузка...