Фільм Відповідь (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Хвацько закручений сюжет фантастичного трилера «Відповідь» привабить глядачів у вир загадкових подій. З перших кадрів буде задано безліч сюжетних питань, на які головному герою доведеться шукати відповіді протягом всієї картини. У невеликому містечку живе звичайна з вигляду сім’я — батьки і син. Син — спокійний, абсолютно «домашній» хлопчик, який ні з ким не спілкується за межами своєї сім’ї. Все змінюється в один момент — в їх будинок вриваються злочинці, які вбивають батьків, а хлопцю вдається втекти.

Після смерті своїх близьких герой, перебуваючи в глибокій депресії, задає собі питання — що сталося з його родиною, за що загинули його батьки? Відповідей немає. Через якийсь час на молодого людини і його дівчину нападає неземне створіння, і тільки завдяки випадковості молодим людям вдається врятуватися. Але цей випадок є лише початком у низці подальшої спіралі загадкових подій. Саме воно задає герою наступне питання — ким же він є насправді, звичайний чи він людина?

І тут з’являються підказки, надіслані батьками хлопця «з того світу». Героєві необхідно зібрати їх разом і розшифрувати, щоб розібратися в подіях і зрозуміти їх причини. Фільм Відповідь (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ікбал Ахмед
В ролях: Остін Хеберт, Алексіс Карра, Девід С., Адам Шапіро, Марк Деклин, Denisha Saunders, Кренстон Джонсон, Тайлер Річардсон, Christopher S. Horne, Katherine Meixel


загрузка...