загрузка...


Юрій-полковник, що знаходиться на пенсії і вважає за краще жити тихим і спокійним життям. Весь час, після того як він пішов зі служби, чоловік проводив на самоті і міняти в своєму житті нічого не збирався. Але несподівано він зустрічається зі своїм начальником, який просить його вирушити у військову частину Зареченска. Справа в тому, що саме там несподівано втік солдат і загинув. Тепер чоловікові доведеться з’ясувати, що сталося і чому життя цього солдата так швидко обірвалася, до того ж що саме змусило його так раптово покинути частину.

Прибувши на місце, йому відразу ж висунули теорію, якої він по ідеї повинен був слідувати, і всі чекали, що чоловік лише підтвердить припущення начальства і повернеться назад. Проте такий стан справ не влаштовувало, він мав намір з’ясувати, що ж насправді там сталося і хто стоїть за всіма цими подіями. Досить швидко він з’ясовує, що хлопцеві допомогла втекти його наречена і замішаний в цій справі якийсь кримінальний авторитет. Фільм Відставник. Позивний «Бродяга» (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І тепер чоловікові належить розібратися з тим, що відбувається в цій військовій частині і яким чином це вплинуло на бідного солдата. Однак дадуть йому провести власне розслідування, або після того, як він втрутиться в цю справу його життя теж буде перебувати під загрозою?

Режисер: Олександр Якимчук
Актори: Ігор Бочкін, Ганна Табанина, Леонід Ворон, Олександр Аравушкин, Олексій Байдаков, Роман Агєєв, Катерина Кукуй, Володимир Петров, Артур Харитоненко, Сергій Интяков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress