Раві Нарайян виріс у родині простого чесного і приземленого роботяги, який терпляче тягнув лямку і навіть не мислив порушити закон, щоб виправити скрутне становище. Саме тому Нарайян-молодший тільки по телевізору бачив дорогі іграшки, розкішні меблі і обстановку. Після бідного дитинства і неблагополучної юності хлопець не має наміру йти по стопах батька-простака, а хоче все і відразу – правдами і неправдами зірвати великий куш і насолоджуватися розкішним життям, маючи солідний банківський рахунок за спиною. Молодий хуліган водить знайомства з різними представниками підпільного бізнесу, підтримує зв’язок з відомими злочинцями і намагається потрапити на радар місцевих авторитетів.

Один з таких запеклих бандитів – розбійник Битту, який планує грандіозне пограбування ціною в мільйони доларів. Намагаючись сподобатися авторитету, Раві ділиться інформацією про власний нелегальному підприємстві, яке має принести спритного шахрая кругленьку суму. Афера і пограбування відбуваються в один і той же час, тому коли поліція вистачає горе-шахрая в самий відповідальний момент, стає ясно, що його банально підставили. Авторитетний бандит дав наводку на свого недосвідченого колегу, щоб зайняти поліцію, а сам в цей момент пішов з величезною кількістю пограбованого добра. Фільм Відважний вчинок 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак грабіжник нажив собі вкрай непоступливого ворога в особі вмить змужнілого Нарайана, який на власному досвіді засвоїв сувору істину : у світі криміналу не буває друзів, а є тільки спільники і конкуренти.

Режисер: Аран Радж Варма
В ролях: Прашантх, Аманда Розаріо, Сону Суд, Нассер, Девадаршини Четан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress