Фільм Війна (2002) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Війна» — спроба представити деякі події чеченської компанії очима її безпосередніх учасників. В полоні у польового командира Аслана Гугаева містяться два строковика Іван та Федір. Через деякий час до них додається пара англійців: актор Джон Бойл з нареченою Маргарет Майклсон. Після переїзду в інший аул умови утримання погіршуються, а в зіндані бранці знайомляться з важкопораненим капітаном Медведєвим. Гугаев відпускає Джона, давши йому строк на збір двох мільйонів в якості викупу за Маргарет. Слідом за ним свободу отримують і строковики, так як їх зміст безглуздо, адже заплатити за них нікому.

Британець докладає максимум зусиль, але зібрати потрібну суму у нього не виходить. Одна з компаній виділяє двісті тисяч за детальну зйомку операції порятунку. Джон бере гроші, сподіваючись з їх допомогою відбити кохану у бойовиків. У цей час Іван остаточно зневірився пристосуватися до мирного життя в рідному Тобольську.

Тому пропозиція Джона повторно відправитися в Чечню довелося як не можна до речі. Так ці двоє, не особливо пристосовані до бойових дій, знову опиняються на лінії вогню. Фільм Війна (2002) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олексій Балабанов
В ролях: Олексій Чадов, Іен Келлі, Інгеборга Дапкунайте, Сергій Бодров мл, Евклід Кюрдзідіс, Георгій Гургулия, Володимир Гостюхін, Бен Фостер, Юрій Степанов, Девід Макаллістер


загрузка...