Для тих, хто стежить за роботами кіноактора Джейсона Стейтема, кінорежисер Філліп Дж. Етвелл зняв фільм «Війна». Жанр, в яких знімається цей актор, не змінився, і в цій роботі — бойовик, трилер, кримінал. Участь тандему акторів Джейсон Стейтема і Джет Лі, прирікають фільм на касовий успіх не тільки в США, але і в усьому світі. Стейтем відразу підтвердив свої плани на участь у проекті. На цей вибір вплинула участь Джета Лі, з яким Джейсон раніше працював. Режисер постарався докласти всіх зусиль до того, щоб фільм вийшов стильним і цікавим, з візуальної точки зору.

Будь-який кадр продуманий і виглядає як один великий відео. Фільм з такими акторами динамічний, напружений і навіть можна сказати гостросюжетний. Екшн дуже крутий. Перестрілки численні погоні, і битви із застосуванням холодної зброї – все це досить вражає. Особливо стильним і крутим вийшла кінцівка в 15 – 20 хвилин. У центрі фільму два сильні угруповання: Тріада і якудза. На них працює найманий вбивця Роуг (Джет Лі). Фільм Війна (2007) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після того як Роуг знищує друга агента ФБР Джека Кроуфорда (Джейсон Стетхем) , він робить всі зусилля, щоб знайти найманого вбивцю. Глядач може із задоволенням спостерігати за тим як здійсниться відплата.

Режисер: Філліп Дж. Етвелл
В ролях: Джет Лі, Джейсон Стэйтем, Джон Лоун, Девон Аокі, Луїс Гусман, Сол Рубінек, Ре Ісібасі, Санг Кенг, Метью Ст. Патрік, Надін Веласкес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress