загрузка...


Фільм слід за розповіддю Джона Томаса, сенатора США, який потрапляє в епічну битву між життям і смертю. Пастка між світами! Сенатор США Іона Томас змушений боротися в епічне бій, десь між життям і смертю, з небес і з пеклом. Поки агенти і терористи борються за своє життя в одному світі, Ангели і демони ведуть війну за свою душу в іншому. Чи впізнає він правду і знайде свій шлях додому, поки не стане занадто пізно? Під час боротьби з терористами, життя сенатора Іони Томас висить на волосині, він опиняється між життям і смертю.

Сенатор завжди намагався зробити все правильно в реальному світі, але на цей раз, Томас стикається з дуже важкими моральними рішеннями, які можуть вплинути на його подальшу долю і на невидиму війну між добром і злом. Потрапивши під атаку терористів, сенатор Джона Томас опиняється на межі життя і смерті.

Намагаючись вибрати правильний шлях у реальному світі, він стикається з моральною дилемою, яка може вплинути на його долю у битві між добром і злом. Фільм Війна небес (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Денні Корралес
Актори: Джейсон Герхардт, Донні Боас, Келлі Паттон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress