Фільм Війна світів Z 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Шалене протистояння людства і невідомого вірусу, що перетворює людей в кровожерних монстрів, призвело до незворотних руйнувань. Але в той момент ніхто не думав про це, головне, запобігти смертоносну загрозу. Вчені вели розробку необхідної сироватки, і незабаром їм вдалося отримати досить непогані результати. Необхідні доопрацювання зробили вакцину ефективною. Поступово вдається призупинити поширення страшної епідемії, однак позбавити землю назавжди від ненаситних зомбі не виходить. Попереду ще довга виснажлива боротьба, повна протиріч і небезпеки, але людство не так просто стерти з лиця землі.

Люди готові до вирішальної сутички, а вчені не залишають надії знайти більше надійний засіб від смертоносного вірусу. Джеральд Лейн в минулому вже стикався з цією епідемією і готовий знову встати на захист планети. Від правильних дій залежить доля людства, ніхто не має права на помилку. Зомбі стали набагато сильнішими та спритнішими, що тільки погіршує ситуацію, але надія на порятунок все ж є.

Ніхто не залишає думки на винахід необхідної сироватки, а до того моменту, зомбі будуть нещадно знищувати, а люди боротися за власні життя. Фільм Війна світів Z 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Девід Фінчер
В ролях: Бред Пітт, Мірей Іноземних, Стерлінг Джерінс, Ебігейл Харгров, Даніела Картес, Фана Мокоэна, Пьерфранческо Фавіно, Пітер Капальді, Моріц Бляйбтрой


загрузка...