загрузка...


На світ обрушилася катастрофа перетворила нашу планету в руїну. Деяким людям вдалося вціліти, а інші отримали велику дозу небезпечного випромінювання, в результаті чого з ДНК змінилася. Ці людські створення стали новою расою девіантів, пристосованих до життя більше за інших, а також у них проявилися деякі здібності. За це їх стали ненавидіти прості люди, які хочуть поневолити бідолах. В постапокаліптичній середовищі утворилося кілька могутніх країн, де регулярно проводять турніри між девиантами, що мають надприродні здібності.

Один з учасників турніру по імені Олів вирішив використовувати свою силу, щоб підмовити інших девіантів на бунт проти людей під час змагань. Головний герой втомився так жити, йому хочеться свободи, отримати яку можливо тільки кров’ю. Фільм Війни Безсмертних (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Після катастрофічної війни світ занурюється в хаос, з’являється нова раса надпотужних істот, відомих як «девианты». Божевільний захоплює цих девіантів, підштовхуючи їх один до одного, по телевізійній програмі.

Режисер: Джо Лухан
В ролях: Ерік Робертс, Том Сайзмор, Білл Оберст мл, Тейлор Кілгор, Шон Жерардо, Джекі Герхарди

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress