Фільм Викрадення (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний європейський кіно-каратист Скотт Едкінс не знає спокою. Буквально вчора ми представили на суд глядачів-любителів b-movies крутий бойовик «Потрійна загроза» з участю всіх головних сучасних зірок екшн-кіно, а сьогодні британський актор-спортсмен вже демонструє свої елітні навички рукопашного бою в новій гостросюжетної картині, де йому доведеться битися проти і разом з китайським колегою з кулачного майстерності Енді Оном. Європейський чоловік не пам’ятає свого імені, роду занять і того, як опинився посеред В’єтнаму, але точно знає одне : у нього є дочка Люсі і вона викрадена. Бідолаха щойно прокинувся посеред міського фонтану в Хошиміні, вибрався з води, озирнувся навколо і просто втратив дар мови.

У лікарні, куди доставили людини з амнезією, на нього звалюються чергові шокуючі відкриття : виявляється, що на дворі не 1985-й, як думає чоловік, а 2018-й, тобто дівчинку викрали більше тридцяти років тому. Якщо, звичайно, історія з вкраденою дочкою не плід хворої фантазії. А лікар все більше підозрює, що до неї на прийом потрапив натурально божевільний пацієнт, який потроху починає згадувати події минулих років, місяців і днів, де з ним сталося якесь містичне подія, з’явився якийсь загадковий чоловік у плащі, що володіє паранормальними силами і надприродними талантами.

Коротше кажучи, доктор вже готується відправити пацієнта в психлікарню для проходження спеціального курсу лікування, як раптом в лікарні починають відбуватися неймовірні речі. Фільм Викрадення (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ерні Барбараш
Актори: Скотт Едкінс, Енді Він, Труонг Нгок Ан, Лілі Цзи, Аки Алеонг, Деніел Уайт, Майк Лідер


загрузка...