Фільм Висотка (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Висотка» дуже цікавий своєю концепцією, яку він запозичив у виданого в середині сімдесятих роману Джеймса Балларда. Помістивши безліч різнопланових персонажів в ізольоване середовище, правила якої є метафорами законів, що діють в реальному житті, творці дають глядачеві можливість спостерігати за соціальним експериментом, выявляющим особливості человеской поведінки і цілепокладання. Цим середовищем є недавно побудовані багатоповерхові житлові будинки, що мають настільки розвинену інфраструктуру, що їх жителям зовсім не обов’язково взагалі покидати будівлю.

Однак, там діє таке правило — чим вище живуть люди, тим вище їх статус, рівень комфорту і зручностей і краще самі апартаменти. Звичайно, мешканці нижніх поверхів прагнуть у що б то не стало переселитися нагору, а ті, хто живе ближче до даху, не дуже-то рахуються з інтересами своїх менш успішних сусідів. В результаті цієї несправедливості між мешканцями розгорається справжня класова боротьба (зовсім як в житті), за ходом якої дуже цікаво дивитися. Фільм Висотка (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Радує той факт, що за екранізацію настільки гідною книги взялися знають свою справу люди. Акторський склад підібраний вміло і складається із зірок помітного рівня.

Режисер: Бен Вітлі
В ролях: Том Хіддлстон, Джеремі Айронс, Сієнна Міллер, Люк Еванс, Елізабет Мосс, Джеймс Пьюрфой, Кілі Хоуз, Рентон Скіннер, Сієнна Гиллори, Енцо Чиленти


загрузка...