Фільм Витік (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У Малайзії трапляється неймовірна катастрофа. Спалах неведанного раніше вірусу приводить людей до болісної смерті. Кількість жителів скорочується щодня, а вчені лише розводять руками з цього приводу. Але все ж намагаються вивести ліки, щоб врятувати решту населення, пробуючи свої експериментальні препарати на заражених. А тим часом, в країні відбуваються дивні смерті — місцевий репортер раптово гине, син голови фармацевтичної компанії вирішує покінчити життя самогубством, тим часом поки його дружина ховається в невідомому напрямку і пускається в перегони.

Але і це далеко не всі дивацтва, один гонконгський поліцейський виявляє у себе на столі дивне послання, яке відразу привертає його увагу. Одна раніше не відома організація, яка іменує себе як «Викривачі» наводить деякі факти з приводу винуватців страшної епідемії по країні. Виявляється за всім стоїть та сама фармацевтична компанія, в якій недавно стався казус у сім’ї начальника.

Поліцейський не відразу вірить таємничим помічником і вирішує відправитися на власне розслідування з цього приводу. І незабаром він складе всі пазли в єдине… Фільм Витік (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Герман Яу
Актори: Френсіс Нг, Джуліан Чун, Чармейн Ше, Кріссі Чау, Сем Лі


загрузка...