Як відомо робота військовослужбовців пов’язана з постійним ризиком для життя. Їх долі не належать їм самим, вони заручники обставини. Але, незважаючи на всі складнощі, багато хто бажає потрапити в елітні війська, прагнучи, таким чином, не тільки послужити своїй країні, але і непогано заробити. Про подібні особистості власне і розповідає про подібних людей. «Морські котики» — спеціальні загони, що здійснюють розвідку і оперативну діяльність в прибережних вода і морських просторах. Будь-якими можливими способами вони прагнуть успішно здійснити поставлену перед ними задачу. Сувора дисципліна, взаємовиручка і самопожертва заради спільної мети.

Ці хлопці не звикли кидати своїх в біді. Кожен воїн неймовірно цінний і їм вони не мають наміру жертвувати. Правда в момент виконання чергової місії один з бійців потрапляє в полон. Тепер іншим потрібно зробити все можливе, щоб врятувати свого товариша. Діяти слід швидко і вкрай обережно, адже на кону не тільки успішне виконання місії, а й доля вояк ВМФ Америки.

Чи зможуть справжні професіонали своєї справи впоратися з поставленим завданням або на цей раз їх спіткає невдача? Фільм Воїн (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеррі Дж. Анджело
Актори: Джеррі Дж. Анджело, Пол Логан, Айзек С. Сінглтон мл., Вікторія Клер, Джошуа Сантана, Кароліна Фіппс, Ryan Baumann, Майкл Кінг, Дженніфер Маршалл, Девід Роббінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress