загрузка...


Відставного капітана Гідеона женуть по гірській ділянці зимової холоднечею найманці. Спроба зловити єгеря на стоянці провалилася. Поранений в плече утікач, втративши похапцем кінь і рушницю, намагається сховатися в зимовому лісі. Відчайдушний воїн спускається до річки. Марна спроба переправитися на іншу сторону завершується невдачею. Рука ниє і кровоточить. З імпровізованого містка впертий падає в крижаний потік. Плавцеві вдається через милю від індіанського броду вибратися на протилежний берег, минаючи пороги і водоспад. Щоб зігрітися, фігуранту протиправних діянь доведеться рухатися по снігу швидше.

Відірвавшись на десяток миль, суб’єкт переслідування розводить серед ялинника багаття. Слідопит відчув запах. Гідеон знову в небезпеці. Підступний єгер збиває зі сліду найманців, змушуючи вершників спішитися і розділитися. Відточений ніж допомагає втікачеві розправитися з товстуном Тата. У прорізи живота поваленого противника переможець зігріває змерзлі долоні. Одяг і провіант убитого ворога стають надбанням тріумфатора. Фільм Водоспад Ангела (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Стежка в лісі приводить мандрівника в тайговій хатині. Господиня будови Шарлотта допомагає пораненому герою з нічлігом і гужовим транспортом. За особистими мотивами конфедерат Карвер не відступає від вислизає мети.

Режисер: Девід Фон Энкен
В ролях: Ліам Нісон, Пірс Броснан, Майкл Уинкотт, Роберт Бейкер, Ксандер Берклі, Ед Лотер, Том Нунен, Кевін Дж. О’коннор, Джон Робінсон, Анжеліка Х’юстон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress