Психолог, який має прізвисько Майстер Суїциду, став свідком явища Богів. Такі події зустрічаються в поодиноких випадках, що дає йому привід вважати, що він є обраним. Вони-то і повідомили, що в найближчому майбутньому світ людей зіткнеться з кінцем світу. Майстер Суїциду не міг залишатися в подібній ситуації байдужим, а тому відправився збирати докази. Він змушений був залишити звичне місце проживання, щоб знайти спосіб врятувати світ. Йому належить вступити в сутичку з небезпечними людьми. Вони мають підступні плани, які можуть бути реалізовані найближчим часом. Звичайно ж, не обійдеться в цих пригодах без нових знайомств.

В дорозі головному герою зустрінуться не тільки сильні вороги, але і багато інших сміливі та дужі люди, на яких у деяких ситуаціях можна буде покластися. Отримавши потрібну інформацію в свої руки, він зможе використовувати її не тільки собі на благо, але й іншим представникам людства, які потребують його допомоги. Фільм Воздухопокалипсис (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Сам же герой навіть припустити не міг, що, беручись за цю місію, він зіткнеться з чимось більшим. Його вперті риси характеру і твердий дух привнесуть в пригоди особливі риси, роблячи цю історію неповторною.

Режисер: Сяо Ян
В ролях: Сяо Ян, Ду Цзюань, Чан Юань, Сяо Шеньян, Юе Юньпен, Ван Сяолі, і Юньхе

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress