Мисливцем за головами вважають чоловіка на ім’я Букум. Цей персонаж вже неодноразово боровся зі злочинними елементами, показуючи власний професіоналізм. Зараз йому в черговий раз необхідно проявити себе в ролі народного героя. З’ясувалося, що чоловік полює за злочинцем на ім’я Реджі Уайт. За цим лиходієм персонаж полював вже велику кількість разів, і тричі лиходієві вдавалося тікати. Букум впевнений, що упіймання цього лиходія потрібно поставити на перше місце і зробити його пріоритетним. Щодня головному героєві доводиться багатьом ризикувати заради усунення наявних проблем.

Поки мисливець ганявся за одним персонажем, інші бандити почали відчувати свободу дій. Наприклад, взяти Джуліана. Цей чоловік зміг вкрасти цілу партію алмазів. Головний герой має намір перетворити власне життя в кращу сторону. Йому всіляко потрібно подолати наявні загрози, щоб впоратися з подіями, які з’являються в його долі. Фільм Все про Бенджамінів (2002) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Працюючи однією командою з кількома товаришами, головний герой повинен буде проявити себе, зарекомендувавши перед іншими наймачами. Чим же закінчиться боротьба з озброєними психопатами? Це можна споглядати в цьому гостросюжетному трилері.

Режисер: Кевін Брей
В ролях: Айс Кьюб, Майк Еппс, Томмі Фленаган, Кармен Чаплін, Єва Мендес, Валері Рей Міллер, Ентоні Джиаймо, Джефф Чейз, Роджер Гуэнвер Сміт, Джино Сальвано

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress