загрузка...


Боротьба з корупцією є дуже важливою справою, оскільки всі країни хочуть викорінити це зло раз і назавжди. У антикорупційну політику вкладаються мільйони доларів, а результат залишається все таким же плачевним. Ось і головний герой захоплюючого фільму «Всі разом» 2018 присвятив усе своє життя захисту справедливості. До слова, цей правозахисник розумів, наскільки важко сьогодні протистояти корупціонерам, які здобули небувалу могутність. Зате молода людина знайшов вихід з ситуації, що склалася, усвідомивши, що тільки спільна робота здатна допомогти в колективній боротьбі.

Тільки самогубець стане воювати з заразою поодинці, але ж центральний персонаж не зараховував себе до камікадзе! У нього знайшлися надійні соратники, вірні друзі і чуйні колеги. Взявшись єдиним фронтом, все разом, як свідчить назва, герої досягли відчутних результатів. З затії цілком вийшов толк, адже місцеві бандити серйозно занервували. Що стосується жанру даного проекту, то він відноситься відразу і до комедії, і до криміналу. А ще тут персонажі багато співають і танцюють, що робить його кримінально-комедійним мюзиклом або навіть бойовиком, що розповідає про пригоди одного чесного поліцейського. У головній ролі представлений Сурья Шівакумар, популярний актор, справжня супер зірка.

Сам фільм, за рахунок повернення актора, став найбільш очікуваним тамільською хітом. На екрані відбувається чудове дійство з масовими танцями та запальними піснями. Фільм Всі разом (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Вігнеш Шива
В ролях: Сурья Шівакумар, Keerthi Suresh, Картік, Рамья Крішна, Nandha, Сентіль, Менон Суреш, Арджил Баладжи, Сатья, Тамбов Рамайях

загрузка...