загрузка...


Дії картини показують нам одноманітне життя однієї подружньої пари, зацикленої на вдосконаленні свого образу і поведінці в суспільстві: вони встають і лягають спати, немов за розкладом, у встановлений час, принципово стримані в своїх вчинках, не дозволяючи собі нічого понад якоїсь норми поведінки та, в цілому, задоволені манірних. Може, від нудьги буття вони і починають спостерігати за не менше зразковими сусідами, що живуть неподалік.

Однак, звичайні спостереження перетворюються мало не в стеження, з витікаючими підозрами. Парочка знаходить в поведінці сусідів щось, що їх дуже насторожує. Марні такі підозри наших персонажів в сторону заможних і пристойних людей, або ж нудна парочка лише знайшла якусь віддушину в своєму повсякденному житті, — ми сповна дізнаємося в комедії «Встигнути за Джонсами», що виходить в прокат в квітні 2016 року. Критики на адресу новинки голлівудського кінематографа поки, як такої, немає, а сама назва фільму, як ідіома, в значенні порівняння і нікого суперництва сімей, кожна з яких прагне виглядати в суспільстві пристойніше за рахунок темної репутації іншого.

За прем’єрі, скажемо одне: як же вплине на життя сімейної зразковою пари сусідство з людьми, чия діяльність строго засекречена? Фільм Встигнути за Джонсами (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Грег Моттола
В ролях: Мерібет Монро, Айла Фішер, Кевін Данн, Джефф Чейз, Джон Хемм, Метт Уолш, Галь Гадот, Мінг Жао, Петтон Освальт, Зак Галіфіанакіс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress