Фільм Уся диявольська рать (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У самому осередку розповіді знаходиться найманий вбивця, якого американські спецслужби завербували для виконання особливо важливої місії. Вся справа в тому, що головному герою «Всієї диявольської раті» необхідно відправитися в Лондон і вбити небезпечного терориста, який має намір придбати ядерну боєголовку, що постачається з Росії. Наш герой і його напарник виявилися втягнуті в небезпечну гру, схожу на війну місцевого значення. В ході перестрілки напарника нашого героя вбивають.

А він нарешті усвідомив, що став лише пішаком в умілих руках російських і американських спецслужб. Найманий кілер на службі ЦРУ отримує завдання відправитися в Лондон і знищити терориста, який планує купити ядерну боєголовку у агентів ФСБ. Але, коли операція раптово зривається і його напарника вбивають, він розуміє, що вплутався в смертельну гру спецслужб, в якій він всього лише витратний матеріал.

Так чи інакше, тепер йому доведеться ризикнути своїм життям, адже він опинився в самому центрі війни, що розгорілася між агентами російських і американських спецслужб… Фільм Уся диявольська рать (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Меттью Хоуп
Актори: Вільям Фіхтнер, Сільвія Хукс, Майло Гібсон, Елліот Кауен, Гбенга Акіннагбе


загрузка...