Фільм розповідає про життя на вулицях. Молодий хлопець намагається пробитися наверх, стикаючись на шляху з обманами і зрадою. Хто ж переможе: головний герой чи вулиці? Enj У виконанні Денні Рівери, що бореться музичного артиста, який очолює безкарну автомобільну банду, відому як The Elite, і його подруга Джилл, яку грає актриса Даніель Харпер, багата наркоманша і дочка американського конгресмена, що потрапила в небезпечну гру на виживання разом з ненависною, жорстокою і нестримної зведеною сестрою Джилл на прізвисько Пінк, яку зіграла актриса Наталі Пері.

У Пінк є автоматична ручна рушниця, якою вона володіє зі смертельною силою без обмежень, коли вона приєднується до банди і отримує повагу від членів її команди. Її жертви автомобільних крадіжок і поліцейські, тепер намагаються вбити її.

На вулиці, як і в джунглях, діє неписаний закон — виживає найсильніший. Слабакам тут не місце. Молодий хлопець щосили прагне пробитися на самий верх. Але чи вдасться йому це? Фільм Вулиці (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Пол Керамелло, Едді Рівера
Актори: Анжела Парріно Амато, Хуан Пабло Андраде, Ніккі Енн, Даррен Акіно, Лана Асанін, Брітні Бе, Дженні Барнетт, Кім Блейз, Сеффайр Боррас, Меліса Роза Бозза

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress