Фільм Вулиці відплати (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мілла Лінн у своєму минулому, була досить відомою зіркою кіно. Лише ті часи давно пройшли, а від минулої слави не залишилося і сліду. На вулицях її практично не дізнаються, а від зароблених грошей, залишаються останні гроші. Звичайно ж, неприємно жінці перебувати в подібній ситуації. Вона чудово знає, про шикарне життя, де можна собі ні в чому не відмовляти. Роки її життя, зіграли проти і тепер вона проста доросла жінка, незнающая шляху в житті. Це її постійні біди, але незабаром додадуться нові. Якась група, яка носить назву Меч, безумовно ненавидить жінок.

Цей культ, усіма своїми силами, проводить акції, безпосередньо шкодить жінкам, відомим або втратили свій статус. Міла стала їх жертвою і зазнала нападу, що тільки дужче опустили планку її радості існування. На щастя, героїня і не подумала опускати руки. Цей струс, показала їй сучасну реальність і суворі правила гри, де йде справжня війна за місце під сонцем. Фільм Вулиці відплати (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Натхнена, жінка вирішує помститися культу і власного життя, а для цього знаходить однодумців. До складу її невеликий банди, увійдуть дівчата-невдахи, у яких не склалася їхня історія.

Режисер: Підлогу Рагсдейл, Анджеліка Де Альба
В ролях: Delawna Маккінні, Ентоні Iava для’omata, Дженкінс, Пейдж, Деніел Джеймс Муді, Флора Е. Мун, вул. Hubbins Кессіді, Аманда Кокс, Брайан Херд, Вікторія Дементьєва, Джошуа Палафокс


загрузка...