загрузка...


Протягом багатьох років Шон Хаггерті заробляє на життя тим, що працює на ватажка впливового наркокартелю. Одного разу чудовий пілот вирішує, що прийшов час покінчити зі злочинним світом і почати жити нормальним життям, не побоюючись того, що в будь-який момент співробітники правоохоронних органів можуть його обчислити і відправити за ґрати. Однак так просто вийти з бізнесу, якому він віддав роки роботи, не вийде: Шон повинен виконати останнє завдання свого боса, після чого може спокійно залишити минуле позаду і почати життя з чистого аркуша.

На цей раз молодому чоловікові доведеться переправити через американо-мексиканський кордон величезну партію героїну. За ним давно пильно спостерігають федерали, тому реалізувати задумане буде вкрай непросто. Більш того, ватажки інших картелів тільки і чекають можливості перехопити вантаж, тому Шону доведеться постійно бути на чеку і не допускати помилок, які можуть занадто дорого коштувати. Фільм В’ючна тварина (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Переконавшись, що все йде за планом, він має скоріше повернутися додому і простежити за тим, щоб смертельно хворий дружині надали всю необхідну медичну допомогу якомога швидше. Справитися з усіма справами протягом 24 годин буде непросто, але іншого вибору у Шона просто немає.

Режисер: Йеспер Гансландт
В ролях: Деніел Редкліфф, Грейс Гаммер, Пабло Шрайбер, Роберт Уіздом, Cesar Perez, Девід Джозеф Мартінес, Марк Сміт, Renee Willett, Ashton Tatum, Шон Гловер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress