Сага про справжніх супергероїв, її інші киноответвления буде жити довго в глядацьких серцях, вихованих у свій час. Приєднуйтесь до перегляду оновленої версії «Хан Соло: Зоряні Війни. Історії». Кінопроект не залишить байдужими фанатів, яким буде запропоновано відвідати борт Тисячолітнього Сокола. Подорожі та пригоди є двома елементами справжніх кіногероїв. Спокійного і мирного години у них немає. Але не завжди кіногерої перебували в такому становищі? Щоб відповісти, варто повернутися трохи назад. Хан починав будувати своє життя приблизно від вісімнадцяти до двадцяти чотирьох.

Саме в ці роки хлопець зустрічає незамінного Чубакка, який став після зустрічі його могутнім напарником. Тоді ж обидва починають негайний шлях шахраїв, зустрівши великого контрабандиста і свого вчителя Лэндо Калрисстана. Зухвалі авантюри змінювали одна іншу. За плечима накопичувався необхідний досвід, без якого неможливо було здійснювати подальшу свою діяльність в кримінальному світі. Мандри по Галактиці виявляться просто неймовірними і не забуваються за своє суттю. Необхідно постійно залишатися на чеку, інакше ворог не дрімає.

Попереду неймовірне знайомство з Люком, зустріли персонажів в порту Мос. Впоратися другий пілот і Хан з тим, у що їм довелося вступити? Фільм Хан Соло: Зоряні Війни. Історії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рон Ховард
В ролях: Емілія Кларк, Пол Беттані, Вуді Харрельсон, Тенді Ньютон, Дональд Гловер, Олден Эренрайк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress