загрузка...


Дія картини відбувається у часи холодної війни, коли між великими державами, що володіють величезним військовим потенціалом, існує крихкий мир. Але постійно ведеться потужне інформаційне протистояння, пропаганда підтримує напружену атмосферу. У такій ситуації будь-яка «гучна» подія може стати причиною масштабної війни. У центрі сюжету-підрозділ мисливців-вбивць-елітних бійців, які беруть участь у найскладніших спецопераціях. Стало відомо, що існує змова, мета якої-вбивство президента СРСР, що спровокує початок Третьої світової.

Адже історія вчить, що більшість збройних конфліктів починалися саме завдяки таким спеціально підготовленим вбивств. Мета головних героїв фільму – перешкодити злочинцям у виконанні цього плану. Бійці спецпідрозділу дізнаються точне місце і час замаху, у них є інформація про зовнішність снайпера. Залишається тільки запобігти підготовлюваний злочин і знешкодити змовників. Фільм Хантер Кілер (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На шляху до мети персонажів чекає безліч труднощів і небезпек, їм доведеться проявити всі навички, якими їх навчили, перетворюючи в елітний загін, проявити силу, спритність, витривалість і показати свої бійцівські навички.

Режисер: Донован Марш
Актори: Джерард Батлер, Гарі Олдман, Етан Бейрд, Джейкоб Скіп, Демпсі Бовелл, Корі Джонсон, Адам Джеймс, Коммон, Генрі Гудман, Колін Стінтон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress