Фільм Хапай і біжи (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой кінострічки – молодий чоловік на ім’я Чанду. Хлопець все життя здобуває засоби до існування за допомогою всіляких дрібних афер. Поступово хлопець збирає команду, за допомогою якої він здійснює махінації. В результаті хлопці отримують солідний капітал. Хлопці люблять гроші, але одного разу все починає йти не за планом. Одна з афер Чанду привертає увагу поліції. Один з продажних правоохоронців стає затятим ворогом нашого героя. Скориставшись службовим становищем, поліцейський виставляє Чанду рахунок і щоденно нараховує проценти на суму, встановленого боргу.

Тим часом два найманця грабують банк. Грабіжники з легкістю йдуть від переслідування з боку поліції. Виявилося, що викрадених коштів набагато більше, ніж передбачалося. Один з грабіжників запропонував іншому не віддавати босові ні копійки. Хлопці планують виїхати подалі і забути про фінансові проблеми. За дивним збігом обставин шляху Чанду і грабіжників перетнулися.

Тепер в житті головного героя з’явився ще один могутній ворог – кримінальний авторитет по імені Маниякан… Фільм Хапай і біжи (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Судхір Варма
В ролях: Нага Чайтанія, Раві Бабу, Брахманандам, Джіва, Крішна Муралі Посани, Правін, Рао Рамеш, Tanya Sachadeva, Кри Санон, Сатья


загрузка...