загрузка...


Чергова частина захоплюючого кінофільму продовжить знайомити глядачів з Хеллбоя, однак на цей раз упор буде зроблений на виявлення причин, які змусили головного героя з’явиться на землі. Хеллбой буде шукати відповіді на численні запитання: яка місія на нього покладена, ким він є насправді, і що буде, коли він виконає своє призначення. На цей раз ворогами Хеллбоя стануть Григорій Распутін і його друг окультист по імені Кронін. Лиходії приймають рішення об’єднати зусилля, щоб вразити жителів планети небаченої міццю і стати єдиними господарями всесвіту.

Герою доведеться протистояти вселенському злу і вийти з цієї сутички переможцем буде не так-то просто. На стороні загарбників битимуться неймовірні монстри, які не знають жалості і милосердя. В черговий раз на допомогу до головного героя прийде його чарівна подружка, яка завжди підтримувала його в важких ситуаціях. Однак на цей раз відносини між Хеллбоя і дівчиною повинні прийти до логічного завершення. Фільм Хеллбой 3 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але чи знайде головний герой час на особисте життя, адже йому протистоять могутні сили, які не зупиняться ні перед чим заради досягнення власних цілей? Так чи зможе рятівник і його дівчина в черговий раз запобігти катастрофі?

Режисер: Ніл Маршалл
В ролях: Девід Харбор, Мілла Йовович, Іен Макшейн, Пенелопа Мітчелл, Саша Лейн, Деніел Де Кім, Бернард Коллако

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress