загрузка...


Друга світова війна принесла в світ жахливих безліч подій, що відбуваються всюди. Люди були готові на будь-які, самі немислимі вчинки, щоб припинити тривалу, криваву бійню і здобути перевагу в силах. Німецькі головнокомандувачі вирішили звернутися за допомогою до страшного породження зла Сатані, здатного надати їм Всемогутній засіб для безпрограшного бою. При проведенні стародавнього, чорного ритуалу з’явився маленький чоловічок з червоним кольором шкірних покривів. Він не був ні демоном, ні невинним ангелом. Небачене створення нагадувало беззахисного крихітку, з легкістю маніпулюючого вогнем.

Після цього пройшли десятиліття, немовля перетворилося на сильного, непереможного супергероя, що стоїть на сторожі сучасного суспільства. Хеллбою безліч разів доводилося брати участь у порятунку світу. Звичайні люди не підозрюють про існування героїчного, краснокожего істоти, що володіє надприродними здібностями. Переживши безліч неймовірних подій, йому вдалося завести власну сім’ю, включаючи дітей. Відповідальність за безпеку людства стала більш серйозною, він з готовністю прямує в далекий шлях назустріч небезпеки, що насувається. На цей раз пунктом призначення є Англія, де має намір повернутися в цей світ кривава королева і знищити цивілізацію. Фільм Хеллбой: Відродження кривавої королеви (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Це означає, що могутньому борцю з містичними зловмисниками доведеться відвідати британські острови для порятунку людей. Жителі як і раніше відмовляються визнавати його існування і продовжують побоюватися воїна, що має страхітливу зовнішність.

Режисер: Ніл Маршалл
В ролях: Девід Харбор, Мілла Йовович, Іен МакШейн, Деніел Де Кім, Пенелопа Мітчелл, Саша Лейн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress