Фільм Хенкок 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Не всі супергерої прагнуть до загальної популярності. Деякі допомагають людям абсолютно безкорисливо. Так і герой цього фільму, вірить в добро і справедливість. Так вийшло, що молодий чоловік, що живе в Лос-Анжелесі, володіє певними здібностями. Він вміє літати, а всі рани, завдані ззовні. Швидко зникають. Але він не користується своїми можливостями для поліпшення свого життя. Ця людина піклується про інших. Маючи, при цьому, досить кепським характером. Чоловік любить випити, лихословити, злегка грубуватий і неакуратний.

Рятуючи чиєсь життя, він може випадково зруйнувати частину будинку, пролітаючи повз. Але Хенкок не єдиний герой фільму, важливим персонажем є Рей, що працює в рекламному агентстві. Доля зіштовхує цих двох. І, завдяки рекламщику, чоловік стає справжнім супергероєм, якого починають кликати на допомогу навіть співробітники спец служб. Але удача не може супроводжувати вічно. У певний момент головний герой потрапляє в лікарню з серйозним пораненням. Фільм Хенкок 2 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тут і виявляється правда. Він не один супергерой у місті. Таким людям, як він і його нова знайома, не можна тривалий час знаходиться поруч один з одним, інакше їх здатності зникнуть зовсім.

Режисер: Пітер Берг
В ролях: Уілл Сміт, Шарліз Терон, Джейсон Бейтман, Джей Хед, Едді Марсан, Девід Метті, Метрікс Фиттен, Томас Леннон, Джонні Галекі, Хейлі Норман


загрузка...