Любителі комп’ютерної гри «Хітмен» вже встигли оцінити по достоїнству екранізацію їх улюбленого шутера. Але зараз історія 47-го отримала довгоочікуване продовження, оскільки після подій першого фільму минув деякий час. Але що було на самому початку? Отже, жив на світі один дуже крутий кілер, іменований 47-й. Імені його ніхто не знав, бо він був секретним агентом, що пройшли особливу підготовку за вбивства людей. Найманець був абсолютно лисим, що дозволяло розглянути на його гладкому потилиці оригінальну татуювання. Там красувався штрихкод, заповнений знизу рядом цифр, дві останні були — 47.

Лисий вбивця любив носити дорогі костюми, а також волів купувати тільки елітні годинник і запонки. Він був бездоганний у всьому: вставав за розкладом, виконував роботу чітко, і не пускав в життя емоції. Він був абсолютно, абсолютно, неймовірно холоднокровним, і вбивав людину, не моргнувши оком! Його не чіпали жіночі сльози, і навіть благання про пощаду не тривожили його слух. Загалом, чоловік був ідеальною машиною для вбивства, і ніхто з поліції і ФБР не міг його спіймати. Але одного разу кілер зіткнувся з змовою, коріння якого йшли далеко в Росію.

Тут впливові люди починали щось недобре, і головний герой повинен був стати розмінною монетою. Його просто підставили, і хотіли списати з рахунків. Але він на то і професіонал, щоб захистити власну шкуру. Фільм Хітмен 2 (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ксав’є Жанс
В ролях: Тімоті Оліфант, Дюгрей Скотт, Ольга Куриленко, Роберт Неппер, Ульріх Томсен, Генрі Йен Кьюсік, Міхаель Оффей, Крістіан Еріксон, Ерік Ебоні Джо Шерідан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress