загрузка...


Молода і приваблива дівчина Хейлі Келлер проживає в розкішному особняку, розташованому на околиці міста. Вона любить тишу і спокій, вважаючи за краще жити на самоті. Єдина з ким вона спілкується – це рідна сестра Бет. Іноді вони разом проводять час і розважаються в місцевому барі. В інші дні дівчина займається звичними справами і спантеличена домашніми турботами. Одного разу вночі до неї в будинок пробрався божевільний маніяк. Він нещодавно приїхав в місто, жорстоко вбиваючи місцевих жителів. Після чергового вбивства хлопця, якого він збив на машині, злочинець помітив далеко світло у вікнах особняка Хейлі.

Вирішивши позбутися можливого свідка події, безумець таємно проник в будинок і взяв дівчину в заручниці. Він зв’язав її, піддаючи жорстоким тортурам. Героїня потрапила в «Капкан», намагаючись подати сигнал лиха і попросити людей про допомогу. Їй вдалося повідомити другу про небезпеку і викликати підмогу. Але чоловік став жертвою кривавої розправи і загинув від руки бандита. Фільм Хижаки (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Полонянка змогла знайти спосіб звільнитися від кайданів і вирішила самостійно вступити в боротьбу з небезпечним божевільним, озброїлися сокирою. Чи зможе вона вижити і здолати маніяка, дивіться повний фільм.

Режисер: Олександр Ажа
В ролях: Енсон Бун, Емі Меткалф, Хосе Пальма, Джордж Сомнер, Росс Андерсон, Баррі Пеппер, Кая Скоделарио, Морфидд Кларк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress