Фільм Хроніки месника (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У Майкла ніяк не складалася кар’єра режисера. Дурні проекти і такі ж бездарні другосортні актори не забезпечували бідоласі бажаного резюме. Постійна череда, що складається з провалів із-за невдалих сценаріїв, остаточно вбила віру в майбутнє вдале. Творець обурювався і злився на мізерні уміння серед наявності безлічі талановитих колег по голлівудському цеху. Але навіть такому смутному невдасі пощастило раптово зустріти загального давнього улюбленця — професійного Месника. Легкість в упійманні і знищення злочинців, наявність загостреної справедливості, неприступності і явною безкомпромісності заворожувала місцеве населення.

Жителі раділи наявності власного героя, вирішального блискавично ті проблеми, від яких вміло отгораживалось ліниве уряд. Ніхто не ризикнув би за власним бажанням кинути такому лідеру усвідомлено виклик. У помічники безстрашний взяв собі такого ж відважного Парнишу. Дуетом виходило краще та ефективніше, швидше прибирати з міста непроханих лиходіїв. Гановер ув’язався за зіркою і вирішив знімати всі подвиги приятелів на камеру без повторного дубля. У зіткненні з вірменської мафією Месник убиває молодшого брата ватажка картелю. Фільм Хроніки месника 2016 дивитися в хорошій якості.

В момент відсутності належної підготовки банда пов’язує і везе в Мексику пораненого бійця. Оператору разом з напарником героя належить зібрати кваліфікованих сміливців заради небезпечного подорожі і порятунку одного.

Режисер: Крістіан Сесма
В ролях: Джейсон Мьюз, Куінтон Джексон, Пол Слоун, Кевін Л. Уокер, Майкл Джей Уайт, Майкл Медсен, Майк Хаттон, Джеймс Руссо, Арман Ншанян, Сальвадор Герерро мл.


загрузка...