загрузка...


Історія про чарівну країну Нарнія триває! Фільм «Хроніки Нарнії: Принц Каспіан» розповість глядачам про нові пригоди двох братів і двох сестер в казковому і, в той же час небезпечному світі, який знаходиться в іншому вимірі. Хочеться відзначити, що, на жаль, часто продовження улюбленого фільму розчаровує, але тільки не у випадку з Нарнією. Події, які можна буде побачити в цій частині, візьмуть глядача «в полон» з перших хвилин перегляду. Після повернення юних рятівників казкової країни додому в Лондоні пройшов один рік, в Нарнії час летить блискавично, там минуло вже кілька століть.

Чарівний світ знову у владі зла. Цього разу король Міраз править королівством. Щоб добро перемогло, на допомогу старим і новим друзям поспішають відважні борці за справедливість: Сьюзен, Пітер, Едмунд і невгамовна Люсі. Перед ними стоїть не просте завдання, юні воїни повинні допомогти сісти на трон Принцу Каспіану. Щоб здійснити задумане, вони зібрали всі казкові створіння, які не задоволені нинішнім королем. На чолі війська став сам Аслан. Але ворог не дрімає, король Міраз готує підступний план, його військо сильне і велике. Фільм Хроніки Нарнії 2: Принц Каспіан (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чи вдасться бунтівникам домогтися зміни влади, як складуться відносини Сьюзен і Каспіана і чи захочуть брати і сестри повертатися в рідний Лондон, адже Нарнія для них стала другою домівкою.

Режисер: Ендрю Адамсон
Актори: Бен Барнс, Джорджі Хенлі, Скандар Кейнс, Вільям Моуслі, Анна Попплуелл, Серджо Кастеллітто, Пітер Дінклейдж, Уорвік Девіс, Вінсент Грасс, Пьерфранческо Фавіно

загрузка...