загрузка...


Ксандер Кейдж — хлопець не з боязкого десятка, тому краще палець в рот йому не клади, в іншому випадку всю руку відкусить. Цей молодий, жвавий чоловік звик до різного роду небезпекам, і з завидною постійністю потрапляє в якісь пригоди, як було вже не раз. Ксандер завжди виходив сухим з ​​води, за винятком того, що піддаючи себе звичної небезпеки, цей хлопець також наражав на небезпеку і оточуючих людей. Ось в один прекрасний день головний герой фантастичної картини «Три ікси 3: Повернення Ксандера Кейджа» і поплатився за свої дії.

Тепер йому загрожує не слабкий термін. Проте, його навички і вміння були помічені одним засекреченим спеціальним агентством. Агент Гіббонс пропонує Ксандеру працювати на них, і тільки в цьому випадку він зможе уникнути тюремного ув’язнення. Той погоджується і стає учасником понад засекреченої європейської операції ХХХ. Ксандер зі своїм завданням справляється вміло, після чого відправляється відпочивати зі своєю подругою на Бора-Бора, де на них нападають.

Агенти порахували Ксандера загиблим, але не тут-то було! Через вісім років той повертається, набравшись сил, і він вже готовий дати відсіч будь-кому. Фільм xXx: Реактивізація (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ді Джей Карузо
Актори: Рубі Роуз, Рорі МакКанн, Він Дізель, Семюель Л. Джексон, Ніна Добрев, Донні Йен, Тоні Коллетт, Діпіка Падукон, Тоні Джа, Герміона Корфилд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress